Trudne nieruchomości w gminie – pustostany, współwłasność, nieuregulowany stan prawny. Aspekty prawne, zarządcze i praktyczne rozwiązania dla JST

Szkolenie w formule online.
Cena: 449 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 23 czerwca 2025 r. cena wynosi: 409 PLN netto/os.
Zapraszamy Państwa na szkolenie poświęcone praktycznym i prawnym aspektom zarządzania tzw. „trudnymi nieruchomościami” w gminie – w szczególności pustostanami prywatnymi, nieruchomościami we współwłasności oraz o nieuregulowanym stanie prawnym.
Szkolenia w formule on-line realizowane na żywo za pomocą platformy, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym szkolenie a uczestnikami.

Cena: 449 PLN netto/os. Przy zgłoszeniach do 23 czerwca 2025 r. cena wynosi: 409 PLN netto/os. Udział w szkoleniu zwolniony z VAT w przypadku finansowania szkolenia ze środków publicznych.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 1 lipca 2025 r.